info@softwarovyservis.cz+420 222 360 240

  • Čeština
  • English

Coworkingové centrum VR hub

Coworkingové centrum VR hub

Coworkingové centrum VR hub

Coworkingové centrum VR hub je první coworkingové centrum zaměřené především na freelancery pohybující se v oblasti VR. Ve VR hubu se vám bude líbit přátelská atmosféra, ergonomické prostředí a malý kolektiv max. 5ti kolegů.

Vybavení coworkingového centra VR hub

Vybavení coworkingového centra VR hub je designováno tak, aby pracující měli k dispozici plochu 4*4m, kde je možné bezpečně pracovat s VR brýlemi, dále velké polohovací stoly a kuchyňku. Pro Vaše klienty je v coworkingovém centru zasedací místnost až pro 7 osob vybavená velkoformátovým displayem. Ten je možné propojit v Vaším PC, nebo použít náš PC.

Proč coworkingové centrum VR hub?

Ve VR hubu poznáte nové kolegy v oboru, navážete nová přátelství a obchodní vztahy a možná Vám někdo nastaví zrcadlo.

V coworkingovém centru VR hub na Vás nečekají nástrahy v podobě dětí které neustále něco chtějí, ženy která vaší přítomnost doma chápe tak, že jste ji plně k dispozici, gaučík na poobědových dvacet, ani domácí práce.

Budete tedy mít nerušený celý pracovní den a zcela jistě uděláte více práce za stejnou dobu jako doma. Práce v coworkingovém centru VR hub se Vám prostě a jednoduše vyplatí.

Stravování v coworkingovém centru VR hub

V okolí coworkingového centra je několik stravovacích zařízení, cenově i nabídkou uzpůsobených běžnému dennímu stravování. V blízkosti je též trojce supermarketů. Nebo můžete využít malou kuchyňku v prostorách coworkingového centra VR hub, včetně malé kafeterie.

Dostupnost coworkingového centra VR hub

Dostanete se k nám asi po 4 minutách chůze ze stanice metra Ládví. Staví tu také tramvaj ze směrů Kobylisy, Troja, Holešovice, Staroměstská, Braník a Modřany. Ze stanice metra Vysočanská se k nám dostanete autobusy 152 (zastávka Ládví),177 (zastávka Ládví), 183(zastávka Šimůnkova). Z Kobylis se k nám dostanete autobusy 152(zastávka Ládví),177(zastávka Ládví), 102(Zastávka Šimůnkova) a od Bulovky jede autobus 166(zastávka Ládví).


Coworkingové centrum Praha 8 (další informace).