info@softwarovyservis.cz+420 222 360 240

Dobrá hodnota za Vaše peníze

Ušetřete na vývoji

Dobrá hodnota za Vaše peníze

Outsourcujte část svého kódu! Vyvíjejte Vaše řešení za 1000Kč/MD! Jak je to možné? Naše řešení se jmenuje unifikace. Právě unifikace dovolí sdílení kódu s ostatními a rozpočet nákladů na vývoj mezi více účastníky. Ve výsledku se dosáhne značných úspor a při výrazném zvýšení kvality zdrojových textů. Není tedy od věci nadpis tvrdící že získáte dobrou hodnotu za své peníze.

Ušetřete na hledání chyb

Pokud je kód dobře pokrytý unit testy, lze ho zcela zřejmě považovat za spolehlivější. Navíc, každý jednotlivý unit test je návod, jak se kód správně používá. Dobré pokrytí unit testy je také základní předpoklad pro různé atesty a certifikace. Dobré pokrytí unit testy Vám ušetří nemalé peníze za hledání chyb stejně jako čas na hledání správných postupů.

Ušetřete na zaškolení zaměstnanců

Pokud přijmete do Vaší společnosti nového programátora, stráví zcela jistě řadu dní průzkumem stávajícího kódu. Tuto dobu hodně zkrátíte, pokud existuje ke kódu dobrá dokumentace. Zkrátíte ji ale ještě více, skoro k nule, pokud budete používat unifikované kódy, které programátor zná již že školy, či předchozího zaměstnání.

Ušetřete na certifikacích

Certifikace Vašeho software Vás bude vždy stát nemalé prostředky, navíc zcela jistě i hodně času. Ušetřete na vývoji software tím, že ho postavíte rychle z certifikovaných součástí a navíc, Vaše část aplikační logiky bude kratší a snadněji certifikovatelná.

Ušetřete na multiplatfotmnosti

Se sdílenou knihovnou od Softwarového servisu vyvíjíte pro několik platforem s jedním kódem. I když budete respektovat rozdíly mezi platformami, a budete mít několik aplikací odlišných, stále bude spousta společného kódu který lze sdílet. Typicky jdou sdílet datové struktury, zpracování dat i aplikační logika. I přes rodíly mezi platformami dosáhnete značných úspor.

Posouzení vhodnosti unifikace za zvýhodněnou cenu

Softwarový servis se rozhodl, že posoudí vhodnost unifikace z vašeho kódu za zvýhodněnou cenu. Pokud ale nechcete dávat své zdrojové kódy z ruky, není nic jednoduššího než sepsat zadání sdílené knihovny a dát nám k posouzení to.Sdílený kód
Případová studie
Ceník vývojářských prací